top of page

O NAS

        MusicLand to jedna z największych agencji impresaryjno-koncertowych działających na polskim rynku. Jesteśmy zaufanym i wiarygodnym partnerem, a nasz zespół cechuje pasja oraz kreatywność. Nasza komunikatywność, otwartość i osobisty kontakt z Kontrahentami sprawia, że wciąż zyskujemy ich zaufanie oraz potrafimy pomóc i doradzić nawet w najbardziej skomplikowanych sytuacjach.           

      Współpracując w wieloma popularnymi gwiazdami, zespołami muzycznymi, aktorami oraz prezenterami z Polski i Europy jesteśmy w stanie dobrać odpowiedniego artystę na każdego rodzaju event.

Nasze dotychczasowe doświadczenie zdobyte w trakcie pracy z artystami sprawiło, iż wielu z nich nam zaufało i udzieliło prawa wyłączności w reprezentacji.

      Do Państwa dyspozycji pozostawiamy profesjonalną technikę estradową. Posiadamy najwyższej klasy sprzęt nagłośnieniowo - oświetleniowo sceniczny najlepszych światowych marek. Nasza ekipa techniczna to doskonali specjaliści, niejednokrotnie najlepsi w swoim fachu, charakteryzujący się autentyczną pasją. Nieustannie kreatywni, otwarci na nowe i awangardowe pomysły zmieniamy śmiałe wizje w rzeczywistość. Wielką przyjemność i satysfakcję sprawia nam możliwość kompleksowej organizacji przedsięwzięć artystyczno - estradowych.

     

      Z największym zapałem i konsekwencją zrealizujemy każde, nawet prawie niemożliwe zlecenie, bo prawdziwą satysfakcją jest praca dla Was!

 

                                                                                    Zapraszamy do współpracy!

 

bottom of page